All Monday's fixtures and scores



skysports efl championship 5678002



Portimonense


0


0


20:15



Braga




Cercle Brugge KSV


0


0


12:30



Club Brugge




Genk


0


0


17:30



Union Saint-Gilloise




Weymouth


0


0


13:00



Yeovil Town




Aveley


0


0


15:00



Havant and Waterlooville




Braintree Town


0


0


15:00



Hemel Hempstead




Chippenham Town


0


0


15:00



Truro City




Dartford


0


0


15:00



Eastbourne Borough




Dover


0


0


15:00



Chelmsford




Maidstone Utd


0


0


15:00



Welling United




Slough


0


0


15:00



St Albans




Taunton


0


0


15:00



Bath City




Tonbridge Angels


0


0


15:00



Farnborough




Torquay United


0


0


15:00



Weston-s-Mare




Worthing


0


0


15:00



Hampton & Richmond




Bishops Stortford


0


0


15:00



Banbury




Brackley Town


0


0


15:00



Tamworth




Chester FC


0


0


15:00



Alfreton Town




Chorley


0


0


15:00



Blyth Spartans




Curzon Ashton


0


0


15:00



South Shields




Hereford FC


0


0


15:00



Buxton




Kings Lynn Town


0


0


15:00



Scarborough Athletic




Peterborough Sports


0


0


15:00



Gloucester




Rushall Olympic


0


0


15:00



Boston United




Southport


0


0


15:00



Scunthorpe United




Spennymoor Town


0


0


15:00



Farsley




Warrington Town


0


0


15:00



Darlington




Basford United


0


0


15:00



Worksop




Bradford P A


0


0


15:00



Radcliffe




FC United of Manchester


0


0


15:00



Ashton Utd




Gainsborough Trinity


0


0


15:00



Stafford Rangers




Lancaster City


0


0


15:00



Bamber Bridge




Whitby Town


0


0


15:00



Morpeth Town




Workington


0


0


15:00



Atherton Collieries




Billericay Town


0


0


15:00



Concord Rangers




Canvey Island


0


0


15:00



Hornchurch




Carshalton Athletic


0


0


15:00



Dulwich Hamlet




Chatham Town


0


0


15:00



Kingstonian




Enfield Town


0


0


15:00



Cheshunt




Hashtag United


0


0


15:00



Haringey Borough




Hastings United


0


0


15:00



Folkestone Invicta




Horsham


0


0


15:00



Bognor Regis Town




Lewes


0


0


15:00



Whitehawk




Margate


0


0


15:00



Cray Wanderers




Wingate & Finchley


0


0


15:00



Potters Bar Town




AFC Totton


0


0


15:00



Walton & Hersham




Bracknell Town


0


0


15:00



Sholing




Didcot Town


0


0


15:00



Swindon Supermarine




Dorchester


0


0


15:00



Tiverton Town




Gosport Borough


0


0


15:00



Winchester City




Harrow Borough


0


0


15:00



Chesham




Hayes & Yeading


0


0


15:00



Hendon




Merthyr Town


0


0


15:00



Hungerford Town




Plymouth Parkway


0


0


15:00



Poole Town




Salisbury FC


0


0


15:00



Basingstoke Town




Cobh Ramblers


0


0


15:00



Longford Town




Wexford Youths


0


0


15:00



Cork City




Athlone


0


0


17:00



Treaty United




Finn Harps


0


0


17:00



Bray Wanderers






Source link

About The Author

Scroll to Top